Hakkımızda

Gelecek nesillere bırakabileceğimiz yaşanabilir bir dünya için sosyal sorumluluk projelerine destek vermek. Çünkü gelecek nesil bizlerin umududur...

Saha İnşaat Hakkımızda

2004 yılından itibaren; oteller, iş merkezleri, camiler, sanayi ve endüstri yapılarında bir çok projeyi başarı ile tamamlamış ve edindiğimiz tecrübeleri 2009 yılında kurduğumuz yeni şirketimiz ile günümüze aktararak devam ettirmek düşüncesini barındırarak sektöre girmiş bulunmaktayız.

Saha İnşaat & Mimarlık; kalite ve ekonomi arasında denge yakalamış, süratle bitirilecek bir proje ile anahtar teslim çözüm üretebilen, projeye odaklanmış ve güvenilir bir ticari ortağı ifade eder.Misyonumuz

Güvenilir ve dürüst olarak yaptığımız işlerde söz sahibi olmak, yapılan anlaşmalardaki zamana uymak, insani değerlere her zaman önem vermek, çalışanlarımıza saygı göstermek ve refah düzeylerini üst seviyede tutmak misyon edindiğimiz konulardır.

Değerlerimiz

Büyük çabalar ile kazanılan firma itibarının sürekliliğinin sağlanması ve daha ileri bir düzeye getirilebilmesi için, kalite anlayışından ödün vermeden işleri doğru ve zamanında yapmak, daha çok çalışmak, işverenin ve müşterinin gereksinim ve beklentilerini zamanında tespit ederek bunları karşılamak edindiğimiz değerler kapsamındadır.

Vizyonumuz

Dünya standartlarını yakalayarak uzmanlaşmış faaliyet alanında öncü bir şirket olmak ayrıca kalite ve standartlarımızı her zaman korumak.

Teknik Ekibimiz

İnşaatın her türlü aşamasında proje, maliyet, kalite , şantiye, teslim sürecinde deneyimli aktif kadromuzla işleri teslim edebilecek takım arkadaşlarından oluşmaktadır.

"Online kataloğumuza göz atmak için yukarıda ki butona tıklayınız"

– Saha İnşaat Mimarlık